تبلیغات
ناردونه - منجی این بیداد باش
ناردونه

« پیشگویان در افسانه های دیرین گفنه اند که فردا روز را تند بادی خواهد بود، سیاه، که توفنده ترین است و زمین را می روبد پاک از هر چه بودنی ... تا که بیداد را بمیراند و ریشه ی هر زشت را بخشکاند ... که مرگ بهترین سروریست برای آن قوم که دادگری نیاموخته هرگز» - بهرام بیضایی – سه بر خوانی - اژدهاک

پیش از این ها یکسر بر خانه های به خواب رفته ی این شهر ، خامشی جاودانه بود... تا که نمی دانم کجا و به چه گاه از نیمروز آن روز، یکی از دردمندترین دردمندان این شهرخاموش، از ستوه، بند سخت بسته ی دهان خود را گشود و دل بسیار رنج برده ی خود را رها کرد ... از پا تا سر او فریادی شد و همه ی فریاد دردمندان شهر را برآورد ... آنگاه بود که آسمان شکافت. ابرها برخاستند، سیاه و با غرش سخت. و تاریکی که در اعماق دل مردمان شهر پنهان شده بود، دزدانه از درون سینه ها سر برآورد و گردن افراشت. و باری چون دیو بر دوپای خود بر فراز شهر ایستاد... دیوِ دیوانه ی شب دهان گشود و روشنایی روز را فرو برد و نعره هایش را چون تازیانه بر گرده ی شهر فرود آورد ؛ که این فریاد بیداد است که تا دوردست ها دویده ... و طوفان را از مغاک خود بیرون کشیده و در کالبد بادی تازیانه در مشت مارگونه به خود پیچیده و بر پیکر این شهر فرود آمده . تا با فرود آمدنش بلکه بیدار کند آتشی در این هزاران رگ خفتیده ... و توفان بود که آن روز ، چون دیوی سیاه، گذر در گذر، سر در پی مردم پای در گریز در شهر ما می تاخت.فرود آمده در تاریخ پنجشنبه 15 خرداد 1393 توسط س.م | نظرات ()
درباره وبلاگ
تا همچون کودکان ساده نشوی
به ملکوت خدا راهت نیست // مسیح

تمامی نقاشی های این بلاگ طرح های دخترک نویسنده می باشد. هر گونه کپی برداری و استفاده از نقاشی ها آزاد است! تنها به شرط آنکه لبخندی بنشاند بر لبی.

.
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
» ...
آرشیو مطالب
نگارگر
پیوند ها
نظر سنجی
» كادر پست های پیشین را درهم ریخته می بینید؟
پیوند های روزانه
صفحات جانبی
ابر برچسب ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :